Filtreeri postitusi

Smaragdide otsinguil

Ühel ilusal suvisel päikesepaistelisel päeval tuli mul idee teha midagi eriti luksuslikku, midagi sellist, millel oleks veelgi suurem väärtus kui lihtsalt heade koostisainetega tootel. Kulda ja hõbedat juba oma kreemides kasutan, soovisin teha midagi, millest igaüks saab spirituaalset tuge ja väge. Ei ole olemas naist, kellele ei meeldiks vääriskivid ja kui isegi kuskil on, siis ta kindlasti ei loe minu blogi ega kasuta minu tooteid.

Saladusteloor maapõue sügavustest

Kujutan ette kuidas naudin päikest ja meretuult selles saladuslikus Surnumeres, ilmselt tulebki sinna suve pikendama minna. No ja miks mul selline ettekujutus tuli, ilmselt alateadvusest ja kusagil sügavatest helgetest mälestustest, koheseselt tekib seos tervise ja ilu vahel, ühesõnaga must be muda inimestele, kes hoolivad endast - terves kehas terve vaim, olete küll kuulnud seda lauset. 

Võrgutav jasmiin

Jasmiin on lummanud nii mehi kui ka naisi aastatuhandeid ja on lummanud ka mind.  Kujutage ette, selleks et saada 1ml absoluutset jasmiini õli, tuleb käsitsi korjata 8000 jasmiiniõit. Liitri õli tarvis on vaja noppida ligi kaheksa miljonit õit.Ilmselt sel põhjusel on jasmiiniõli üks kallimaid õieõlisid maailmas. Õisi korjatakse öösel, mil nende lõhnaomadused on eriti tugevad või siis varahommikul kui õied ei ole veel avanenud.
See imeliselt maagiline õiebukett on Venus aroma kehakreemi koostisaineks. Kuid räägime jasmiinist lähemalt.

Arhiiv